Hakkımızda - Yolbir İnsaat

Hakkımızda

Kurucumuz ‘HARUN AYVAZ’ 1970 yılı itibarı ile inşaat kalfası olarak iş hayatına başlamıştır. Yurtiçi ve yurtdışı tecrübeleri ile birçok işi sorunsuz bir şekilde teslim etmiştir. 13.06.2017 tarihinde evlatları ‘KARDEŞLER İNŞAAT’ şahıs firmasını kurmuştur. Faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe birçok işe imza atmıştır. Şahıs firması olan ‘KARDEŞLER İNŞAAT’ alanında büyüyerek ‘YOLBİR İNŞAAT LTD ŞTİ’ olarak 19.10.2023 tarihinde Gemlik Ticaret ve Sanayi Odasına kayıt yaptırmıştır.

Şirketimiz deprem yönetmeliğine uygun çevre düzenlemesi ve alt yapısı ile bir bütün olarak projelendirdiği konutlarda yaşam kalitesini arttırmıştır. Çevreye zarar vermeden yapılan projeler sağlam ve güzellik arayanlar için alternatifsiz tercih olmuştur.

Misyonumuz

Yenilikçi ve güvenilir bir Gayrimenkul geliştiricisi olarak, kaliteyi ve yenilikleri en kısa zamanda, en iyi şartlarda sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Dönemin en revançta ve en kaliteli tasarımlarını ulaşılabilir fiyatlarla projelerimiz içinde barındırmak, müşterilerimize uygun çözümler sunmak, projelerimizi taahhüt ettiğimiz süre içinde standartlara uygun tamamlamak; YOLBİR İNŞAAT Misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Müşteri taleplerine kaliteli bir şekilde cevap verebilmek için sektörel alandaki değişen teknolojiyi yakından takip etmek, ürün çeşitliliği ve malzeme kalitesi ile güvenilir yaşam alanlarını en üst düzeyde müşterilerimize sunmak, modern, her zevke hitap eden kaliteli malzemeleri projelerimizde kullanarak aranılan şirketlerden biri olmak